O MNIE

|O MNIE
O MNIE 2020-06-05T22:22:39+01:00

Adwokat Karolina Pióro-Chmielecka

o mnie karolina pióro chmielecka

Jestem adwokatem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Prowadzę kancelarię adwokacką w Warszawie. Świadczę usługi prawne na rzecz osób prywatnych oraz przedsiębiorców, w szczególności w sprawach sądowych. Udzielam porad prawnych, w tym także online.

Dodatkowo mam uprawnienia mediatora sądowego. Prowadzę mediacje w sprawach o rozwód i innych sprawach rodzinnych oraz negocjacje w sporach gospodarczych. Zawieram ugody, które po zatwierdzeniu przez sąd mają wykonalność wyroków.

Uważam, że adwokat do spraw rodzinnych musi mieć doświadczenie procesowe i biegle znać przepisy. Dodatkowo powinien posiadać doświadczenie życiowe i należytą empatię.  Dlatego właśnie po latach wykonywania zawodu adwokata wyspecjalizowałam się w sprawach o rozwód.

Wiem, że sprawa z jaką do mnie przyjdziesz jest dla Ciebie ważna. Znajdę rozwiązanie najkorzystniejsze dla Ciebie, również pod względem finansowym.

Powierzając mi sprawę będziesz zawsze wiedział, na jakim jest etapie.  Poinformuję Cię o przewidywanych działaniach drugiej strony i konsekwencjach płynących z poszczególnych decyzji sądu. Zadbam o to, by uzyskany nakaz zapłaty lub wyrok był skutecznie wyegzekwowany.

Rodzaje spraw

sprawy_o_opiekę_nad_dzieckiem

Opieka nad dzieckiem

sprawy_o_kontakty

Ustalanie kontaktów

Kontakt

+48 602 153 469
ul. Jana Dantyszka 20 lok. 31
02-054 Warszawa

porady prawne online

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonię.