O MNIE

|O MNIE
O MNIE 2023-05-04T14:18:47+01:00

Adwokat Karolina Pióro-Chmielecka

o mnie karolina pióro chmielecka

Jestem adwokatem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Prowadzę procesy sądowe w Warszawie, jak też w innych miastach. Moimi Klientami są osoby prywatne, którzy powierzają mi swoje sprawy rodzinne, jak też przedsiębiorcy, dla których prowadzę min. skuteczną windykację wierzytelności.  Udzielam porad prawnych, w tym także online.

Pomoc prawna nie zawsze wymaga przeprowadzania batalii sądowej. Jestem zwolenniczką szukania polubownych rozwiązań, dlatego zdobyłam dodatkowe uprawnienia mediatora sądowego. Pozwala mi to wejść w inną rolę niż Twój pełnomocnik i pomóc Ci przeprowadzić z drugą stroną (współmałżonkiem, członkiem rodziny czy kontrahentem) spotkania prowadzące do wypracowania chociażby częściowego porozumienia.  Jest to możliwe  w sprawach o rozwód, podział majątku, jak też przy sporach gospodarczych.  Warto zwrócić uwagę, że ugoda zawarta przed mediatorem (po jej zatwierdzeniu przez sąd, co jest formalnością) ma moc i wykonalność wyroku sądowego. 

Wyróżnia mnie to, że klarownie wyjaśniam prawo i naprawdę słucham co chcesz w danej sytuacji osiągnąć. Jeśli chcesz walczyć o swoje prawa, pomogę Ci przejść przez batalię sądową. Jeśli natomiast Twoim celem jest polubowne zakończenie sprawy – osiągnięcie kompromisu,  dołożę wszelkich starań by go osiągnąć. 

Wiem, że sprawa z jaką do mnie przyjdziesz jest dla Ciebie ważna. Znajdę rozwiązanie najkorzystniejsze dla Ciebie, również pod względem finansowym.

Powierzając mi sprawę będziesz zawsze wiedział, na jakim jest etapie.  Poinformuję Cię o przewidywanych działaniach drugiej strony i konsekwencjach płynących z poszczególnych decyzji sądu. Zadbam o to, by uzyskany nakaz zapłaty lub wyrok był skutecznie wyegzekwowany.

Rodzaje spraw

Kontakt

ul. Anny Radziwiłł 5/5
02-661 Warszawa